Profesjonalny serwis maszyn rolniczych

W rolnictwie, nawet najlepszym maszynom zdarzają się niespodziewane awarie. Dlatego ważne jest, aby mieć pewność, że najważniejsze narzędzie Twojej pracy jest w dobrych rękach. 

Naprawa, konserwacja, diagnostyka

Zaawansowane maszyny wymagają opieki profesjonalistów - i właśnie tu wkracza nasz zespół techników serwisowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy, konserwacji, czy diagnostyki - zawsze jesteśmy gotowi do działania.

SERWIS MOBILNY

Niezależnie od miejsca, w którym znajduje się Twoja maszyna, zawsze jesteśmy gotowi pomóc - posiadamy flotę samochodów serwisowych wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, co oznacza, że nasi technicy mogą zapewnić Ci wsparcie również w terenie.  

SERWIS W SIEDZIBIE FIRMY

Chcesz dostarczyć maszynę do nas? Żaden problem! Na naszych oddziałach posiadamy starannie przygotowane hale serwisowe, pełne fachowych narzędzi i urządzeń diagnostycznych.  

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ NASZ SERWIS?

Doświadczenie

Nasz zespół to wykwalifikowani mechanicy z wieloletnim doświadczeniem w branży rolniczej. Znamy nasz sprzęt od podszewki.

Każdy dzień przestoju maszyn to potencjalne straty, dlatego nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę i zawsze działamy z pełnym zaangażowaniem.

Wsparcie

Jesteśmy tu, aby służyć radą i konsultacjami w zakresie konserwacji i utrzymania Twojej maszyny.

Jesteśmy z naszymi Klientami w stałym kontakcie. Dbamy o to, abyś zawsze był świadomy zbliżających się przeglądów - zależy nam na tym, aby zapewnić Ci długotrwałą i efektywną pracę Twojego sprzętu.

Jakość

Używamy oryginalnych części zamiennych, stworzonych specjalnie na potrzeby Twojej maszyny.

Jesteśmy świadomi tego, że tylko one dają nam pewność idealnego dopasowania, zachowania odpowiednich parametrów urządzenia oraz bezpieczeństwa Twojej pracy.  

JAK ZGŁOSIĆ MASZYNĘ DO SERWISU?

To proste! 

  1. Przygotuj niezbędne dane - VIN maszyny,  czyli unikalny numer seryjny, który pomoże nam ją zidentyfikować.
  2. Wybierz numer +48 732 082 565 - nasze Biuro Obsługi Serwisu przyjmie Twoje zgłoszenie, wystarczy krótko opisać problem.
  3. Poczekaj na telefon zwrotny z Serwisu - nasi specjaliści po zapoznaniu się z Twoją sprawą oddzwonią z propozycją rozwiązania problemu lub wstępną datą serwisu maszyny.

POZNAJ OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Grzegorz Jagodziński

"Dział części firmy Agro Sznajder WKP cenię za fachowe doradztwo. Zawsze mogę liczyć na szybką wycenę oraz wysyłkę. Jestem pewien ich jakości, ponieważ firma oferuje oryginalne części prosto od producenta. Również na miejscu posiada szeroki asortyment dostępny od ręki, dzięki czemu mam pewność, że zawsze znajdę tam to, czego potrzebuję."Milena Jagodzińska

"Współpracę z firmą Agro Sznajder WKP rozpoczął mój Tata. Przez lata firma zdobyła jego zaufanie swoim profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Widząc jak to wygląda, jako córka na pewno będę kontynuować tę współpracę."

Jan Rybicki

"Fachowy serwis to podstawa. Zawsze mogę liczyć na szybką reakcję oraz doradztwo techniczne serwisu firmy Agro Sznajder WKP. Mechanicy znają się na tym, co robią, są dobrze przygotowani do każdej wizyty. Jestem z nimi w kontakcie nie tylko w momencie pojawienia się usterki - kontaktują się ze mną również przypominając o akcjach serwisowych, dzięki czemu moje maszyny są zawsze przygotowane do pracy."

Wojciech Kotlar

"Przygoda z firmą Horsch zaczęła się w 2021 roku od zakupu siewnika do kukurydzy Maestro 8 CX. Wymiana parku maszynowego na maszyny firmy Horsch była priorytetem ze względu na wysoką jakość maszyn, więc do 2023 roku został on powiększony o bronę talerzową Joker 5HD, agregat Tiger 4AS oraz siewnik Pronto 4AS. Agro Sznajder WKP wykazuje się profesjonalnym podejściem do klienta z niezawodnym serwisem i działem sprzedaży części, a co najważniejsze podejściem przedstawiciela handlowego, który potrafi dobrać odpowiednie maszyny według oczekiwań klienta."

Roman Molenda

"Do zakupu kolejnej maszyny przekonało mnie zaufanie do serwisu i współpraca z przedstawicielami firmy Agro Sznajder WKP, która układa nam się bardzo dobrze. Pierwszą maszynę zakupiliśmy w 2015 roku, teraz nasz wybór ponownie padł na markę CLAAS - cenimy ją za dobrą, bezawaryjną jednostkę skrzyni biegów oraz pracę silnika." Milena i Grzegorz Jagodzińscy

"Firmę Agro Sznajder WKP cenimy za profesjonalne podejście do klienta. Przedstawiciel handlowy wielokrotnie pomógł nam w wyborze maszyny, odpowiedniej dla naszego gospodarstwa. Zawsze uważnie wysłuchuje naszych uwag oraz wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania, dzięki czemu każdy zakup był strzałem w dziesiątkę."